Dr hab. inż. Magdalena Daria Vaverková, prof. SGGW z Instytutu Inżynierii Lądowej odebrała prestiżową Nagrodę, Grant Badawczy Fundacji Kościuszkowskiej w Stanford University!

Magdalena Daria Vaverková, 23 maja 2024 roku, odebrała z rąk prof. Grażyny Czetwertyńskiej, Prezes Fundacji Kościuszkowskiej Polska, prestiżową Nagrodę – stypendium badawcze w Stanford University, jednym z topowych uniwersytetów na Świecie! Ambasador Stanów Zjednoczonych Marek Brzeziński, wraz z Markiem Skulimowskim, Prezesem i Dyrektorem Wykonawczym Fundacji, na oficjalnym spotkaniu w rezydencji Ambasadora USA w Polsce, pogratulowali przyszłym stypendystom, którzy w roku akademickim 2023/2024 udadzą się do Stanów Zjednoczonych, aby prowadzić prace naukowe i realizować projekty badawcze w dziedzinie nauk humanistycznych, ścisłych i inżynieryjnych, dotyczących m.in. medycyny, historii, biologii, technologii i inżynierii.

W ramach stypendium Profesor Magdalena D. Vaverková będzie realizować swój program na Stanford University, gdzie będzie prowadzić prace naukowe i realizować projekt badawczy związany z problematyką składowisk i gospodarki odpadami.

Gratulujemy Magdalenie wybitnego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w karierze akademickiej!

Fotorelacja z wydarzenia poniżej.