Sukces Kierunku „BUDOWNICTWO” na SGGW w prestiżowym rankingu „BUILDER FOR THE FUTURE – BUILDER FOR THE YOUNG ENGINEERS 2024”

W gronie laureatów

„BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE – Wiodące Wydziały Kształcące na Kierunkach Budownictwo i Architektura – TOP 2024”

w kategorii WYDZIAŁY BUDOWNICTWA

Certyfikat za III Miejsce uzyskała

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Uzyskanie Certyfikatu BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2024, przygotowanego przez miesięcznik „Builder” było możliwe dzięki aktywności studentów w programie edukacyjnym „Builder for the Future”. W ramach Programu odbywają się m.in. wykłady, ćwiczenia, case-study, warsztaty, konsultacje i konkursy. W rankingu uwzględniane są również edukacyjne inicjatywy własne realizowane w ramach kół naukowych i grup studenckich. Niewątpliwie na wyróżnienie aktywności studentów zasługuje działalność Koła Młodych PZITB SGGW i Samorządu Studentów WBiIŚ przy organizacji na SGGW corocznego „Dnia Budowlańca”

Gratulujemy Naszym Studentom uzyskania Certyfikatu i Dziękujemy za aktywność, promocję Budownictwa na SGGW. Uzyskanie Certyfikatu jest kolejnym, po akredytacji KAUT, Sukcesem Budownictwa na SGGW!!!