Konkurs na najlepsze prace magisterskie

Instytut Inżynierii Lądowej oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w corocznym konkursie prac magisterskich z zakresu budownictwa i hydrotechniki obronionych na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie w roku akademickim 2023/2024.

Do Konkursu mogą być zgłoszone prace w języku polskim lub angielskim.

Prace do Konkursu mogą zgłaszać Promotorzy/Opiekunowie prac (maksymalnie 2 prace od jednego Promotora/Opiekuna).

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2024 do godz. 16.00

Komplet dokumentów należy złożyć u Kierownik Dziekanatu inż. Kamili Okręglickiej (pok. 145)  oraz skany uzupełnionych załączników przesłać na adres e-mail sekretarza komisji konkursowej: olga_szlachetka@sggw.edu.pl z tematem „KONKURS PRACE WBIS”.

Uwaga: w dniach 17-18.09.2024 dziekanat będzie nieczynny.

Na autorów zwycięskich prac czekają dyplomy i nagrody finansowe ufundowane przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Warszawski a na Promotorów/Opiekunów nagrodzonych prac dyplomy.

Komisja Konkursowa wyłoni 10 najlepszych prac.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu oraz załączniki do pobrania.